به چیزهای خوب معتاد شوید

سعی کنید تا افکارتان را حول ایده‌های آرامش و موفقیت و خوشبختی متمرکز سازید و این را جزئی از وجود خود سازید. آیا تاکنون به این مسئله فکر کرده‌اید که می‌توان به چیزهای خوب هم معتاد شد. حالت روحی مسلط بر شما، کلیه اعمال و رفتارتان را تحت سلطه خود در می‌آورد و در نتیجه هیچ چیز قادر نخواهد بود در آن نفوذ کند مگر آنکه خود خواسته باشید پس هر چه ر اکه خوب است دوست داشته باشید.

شاید در بسیاری از مطالب روانشناسی خوانده اید که هر کس دنیا ر ا از چشم خود می‌بیند و ساده‌تر  آنکه هر کس می‌تواند دنیای خود را بمیل خود بسازد. در واقع دنیایی که شما در آن زندگی می‌کنید دنیایی است ذهنی و ساخته و پرداخته اندیشه و باورها و برداشت‌های شما. اگر زندگی را با بینش صحیح بنگرید و ایده‌ها و افکارتان درست و منطقی و معقولانه است یقیناً خواهید توانست بر واکنش ‌های عاطفی و هیجانات  خود مسلط شوید و به آرامش باطنی برسید.

به این حقیقت دست یابید که خوشبختی مخلوق فکر  و اندیشه خود شخص است و برای خوشبخت شدن خواست و اراده قلبی انسان نقش مهمی ایفا می‌کند.

 

/ 10 نظر / 143 بازدید
مرجان

چقدر وبلاگت تغییر کرده![تعجب] به منم سر بزن دوست قدیمی. خوشحال میشم.

مرجان

چقدر وبلاگت تغییر کرده![تعجب] به منم سر بزن دوست قدیمی. خوشحال میشم.

نازي

مطلب مفيدي بود شديدا" به راهكاري براي رسيدن به آرامش نياز دارم [گل]

پریا

[گل]کجایی دوست خوب؟

بی تا

سلام. روزگارت شیرین مثل لبخند هم سفرم رو پیدا کردم. کوله بار عشق و امیدم رو بستم... در همسایگی خدا خونه ای ساختیم با خشت هایی از مهر و آفتاب چشم انتظارتم 411389.persianblog.ir

مهرزاد

دوست عزیز سلام مطلب جدیدی قرار دادم. خوشحال میشم بهم سربزنی. ممنون

مرجان

سلام.خوبي؟! به روزم. دوست داشتى بيا بيشم.[گل]